Сaparol стала членом немецко-украинской промышленно-торговой палаты Избранное

 
«Члeнствo в Німeцькo-укрaїнській прoмислoвo-тoргoвeльній пaлaті — цe для Caparol лoгічний і пoслідoвний крoк в інтeгрaції компанії в бізнес-середовище, в якому її учасники поділяють такі цінності, як ведення чесного і відкритого бізнесу.
Будучи дочірньою компанією німецької групи DAW SE, Caparol приєдналася до інших підприємств AHK, які підтримують двосторонні економічні зв’язки. Ця мережа об’єднує виробників, які ведуть бізнес з Німеччиною, з метою захисту їхніх інтересів на державному рівні.
Участь в АНК — це вагомий голос, що вступає в діалог з політичними, економічними та управлінськими структурами в питаннях створення оптимальних умов для міжнародного бізнесу в країні. Для нас це перспектива співпраці з партнерами, обміну досвідом з колегами та стимулювання ефективних змін в українсько-німецьких бізнес-відносинах», — коментує директор з маркетингу ДП «Капарол Україна» Олексій Іванович Ничипорук.
Головним завданням співтовариства є допомога в налагодженні ділових контактів, виведення нових продуктів на ринок, підтримка у відносинах з органами місцевої влади, організація дослідження ринків, підбір персоналу тощо. Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині.
Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин.

Комментарии запрещены.

Реклама
(Input html or adsense code here)