Caparol объявляет акцию: «Лучшим клиентам Caparol Club — лучший отдых» Избранное

5.1. Придбaти тoвaр в oдній з нaціoнaльниx рeгіoнaльниx тoргівeльниx тoчoк Caparol Center з 15.05.2017 р. пo 15.07.2017 р.
9.1. Всі рeзультaти Aкції є oстaтoчними і oскaржeнню нe підлягaють.
6.2. Рeзультaти Рeклaмнoї aкції є oстaтoчними й oскaржeнню нe підлягaють. Визнaчeння пeрeмoжців Aкції в нoмінaціяx «Крaщий дилeр «нa рaйoні»», «Рeкoрдсмeн з прoдaжу Krautol», «Лідeр з прoдaжу Samtex» тa ««Вiдкриття рoку» відбувaється у присутнoсті упoвнoвaжeнoї Кoмісії, склaд якoї визнaчaється Oргaнізaтoрoм.
Прaвa тa oбoв’язки Oргaнізaтoрa 8.
9.4. Пoрушeння Прaвил прoвeдeння Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними Офіційними умовами подарунку.
• м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 98;
Продукція, що бере участь в Акції 3.
Суднобудівельний, 7; Миколаїв, пров. • м.
Мати найбільший обсяг закупівлі товару у період з 15.05.2017 р. по 15.07.2017 р. в регіональних торгівельних точок Caparol Center по смарт-карти Caparol Club. 5.2.
Право на участь в Акції 4.
Лебединського, 15; Вінниця, вул. • м.
У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. 9.2.
• У представників організатора в регіональних торгівельних точках Caparol Center.
Незалежно від причини, Організатор не відповідає за загублену, неповну або неодержану інформацію потенційним переможцем. Якщо протягом 2 днів з дати визначення переможця акції (17 липня 2017 року) з переможцем не вдасться зв’язатися за допомогою мобільного чи стаціонарного телефону за визначеним контактним номером, даний потенційний переможець буде виключений зі списку, і буде обраний новий переможець. 6.4.
Підсумки проведеної Акції аналізуються по всій території України, порівнюються, підбиваються та оголошуються. 6.5.
Ужгород, вул. Краснодонців, 1; • м.
Види заохочень. 7.
• В інформаційних матеріалах в регіональних торгівельних точках Caparol Center (плакати);
• м. Черкаси, вул. Святотроїцька , 102/1;
Чернівці, вул. Коломийська, 1–М; • м.
Кременчук, вул. • м. Майора Борщака, 35;
• м. Запоріжжя, Південне шосе, 32;
Подарунок вручатимуть особисто уповноваженому представнику переможця Акції. 6.6. Переможець отримує Подарунок (квитки на концерт Depeche Mode «Global SPIRIT Tour»).
Всього буде обрано 4 Офіційного переможця з регіону (Схід, Захід, Центр, Південь), які отримують Подарунок. 6.3.
• На сайті організатора www.caparol.ua;
• м. Рівне, вул. Соборна, 404-а;
6.1. Визначення переможців Акції відбудеться 17 липня 2017 року у Головному офісі Організатора шляхом вибору даних, за допомогою комп’ютерної програми.
Caparol Center дарит такую возможность: покупай товар с актуальным прайсов, накапливай бонусы и отправляйся на концерт. Преамбула этого мероприятия проста: «Хочешь попасть на концерт Depeche Mode «Global SPIRIT Tour»?
Клієнт з найбільшим обсягом закупівля товару з використанням смарт-карти Caparol Club в регіональних торгівельних точок Caparol Center Південного регіону. 2.2.2.
Основні положення проведення рекламно-маркетингової акції 2.
Інформацію про Акцію доступна:
3.1. В Акції беруть участь товари, які є в асортименті регіональних торгівельних точок Caparol Center .
9. Прикінцеві положення
Тернопіль, вул. • м. Ст. Бандери, 90;
Офіційні умови рекламно-маркетингової Акції «Кращим клієнтам Caparol Club — найкращий відпочинок».
Замовник та Організатор акції 1.
Куроп’ятникова, 2; Кропивницький, вул. • м.
В акції можуть брати участь клієнти, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є власниками смарт-карти Caparol Club та буть мати найбільший обсяг закупівлі товару у період з 15.05.2017 р. по 15.07.2017 р. в регіональних торгівельних точок Caparol Center. Підтвердженням придбання товару – є розрахункові документі. 4.1.
6.8 Переможець не може передавати своє право на Подарунок третім особам за виключенням випадків визначених у цій Акції.
Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Замовника та Організатора Акції;
Клієнт з найбільшим обсягом закупівля товару з використанням смарт-карти Caparol Club в регіональних торгівельних точок Caparol Center Центрального регіону. 2.2.1.
Б.Хмельницького, 176; • м. Львів, вул.
Клієнт з найбільшим обсягом закупівля товару з використанням смарт-карти Caparol Club в регіональних торгівельних точок Caparol Center Східного регіону. 2.2.3.
Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www.caparol.ua. 9.3.
При цьому такий учасник Акції не має права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Акції за будь- яких причин Подарунку, які не залежать від Організатора. 8.2.
Умови отримання подарунку. Визначення переможця. 6.
7.1. Два квітка на концерт Depeche Mode «Global SPIRIT Tour» у кожної номінації.
Івана Мазепи, 66; Чернігів, вул. • м.
• м. Зарічанська, 11-в; Хмельницький, вул.
і триватиме з 00 годин 00 хвилин 15 травня 2017 року до 00 годин 00 хвилин 15 липня 2017 року (надалі – Період проведення Акції).
Київ, пр-т Академіка Глушкова, 12а; • м.
2.2. Номінації:
• м. Одеса, Люстдорфська дорога, 13-а;
1.1. Чабани, Одеське шосе, 8; код ЄДРПОУ 32593100. Замовником та Організатором рекламно-маркетингової акції   «Кращим клієнтам Caparol Club найкращий відпочинок» (надалі — Акція) є Дочірнє Підприємство   «Капарол Україна»   (далі – Організатор), що знаходиться за адресою: 08162, Україна Київська обл., смт.
2.1. Акція проводиться по всій території України в регіональних торгівельних точках Caparol Center за такими адресами:
8.1. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інших непідвласних контролю з боку Організатора Акцій обставин.
Клієнт з найбільшим обсягом закупівля товару з використанням смарт-карти Caparol Club в регіональних торгівельних точок Caparol Center Західного регіону. 2.2.4.
Порядок участі в Акції Для участі в Акції необхідно: 5.
Київ, Дніпровська набережна, 14 – а; • м.
6.7. Подарунок не видається в грошового еквіваленті та обміну не підлягає.
власники та працівники Замовника, Організатора, власники та співробітники рекламних агентств та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній: 1.
Московський , 57/63; Харків, пр. • м.
Кірова, 131; Дніпро, пр. • м.
Кривий Ріг, Дніпропетровське шосе, 34. • м.
Луцьк, вул. Потебні , 71; • м.

Комментарии запрещены.

Реклама
(Input html or adsense code here)